календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Зустріч з харківським письменником-фантастом Олексієм Деканем

28.03.2017

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Бориса Лавреньова вже стало гарною традцією проводити презентації нових книг та знайомити мешканців міста з сучасними авторами. 27 березня поціновувачів фантастики запросили на зустріч з харківським письменником-фантастом Олексієм Деканем.

Олексій Декань – молодий і дуже цікавий письменник, захоплюється подорожами, гарний сім'янин, християнин, музикант - в його біографії навіть є участь в рок-гурті «Sarah Said». У творчому доробку автора кілька фантастичних романів та  збірка поезій. Письменник познайомив зі своїми книжками, розповів про головного героя «Нурлінського літопису», проанонсував нову збірку оповідань «Коріння Всесвіту або останній Адам», яка вже майже готова до друку.

Разом з  херсонським письменником-фантастом Анатолієм Шкаріним, вже знайомим нашим читачам, пан Олексій презентував літературний проект «Притчи XXI века». «Птица» - перша книга, видана в межах проекту, вже є на полицях книгозбірні, незабаром чекаємо на нову збірку.

Спілкування з авторами було дуже живим, гості заходу ставили багато питань, цікавилися методикою й процесом написання романів. Всі бажаючі могли придбати книжки Олексія Деканя, а найактивніші учасники отримали їх у подарунок.

Сподіваємося, що скоро будемо презентувати нові книжки автора, а наразі у наших читачів є можливість познайомитися з творчістю письменників, адже їхні книжки вже живуть на поличці читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова.

Відеозапис зустрічі можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=sgYV_KwSryk&feature=share


X