У читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А.Лавреньова вихованки гімназії №1 Херсонської міської ради знову зібралися на зустріч дівочого клубу "Камея". Цього разу говорили про особливості сприйняття людиною інформації з навколишнього середовища, проводили психологічний тест. Об'єктом дослідження стали малюнки, які ми робимо машинально.
![]() |
На завершення зустрічі керівник клубу Юлія Майстренко розповіла про вплив музики на стан людини. Виявляється, що певними музичними композиціями можна лікувати, підбадьорювати та заспокоювати. |
Наступна зустріч дівочого клубу "Камея" відбудеться наприкінці квітня.