календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

«Поетична шафа» відсвяткувала першу річницю

09.03.2017

«Поетична шафа» святкувала свою першу річницю. 5 березня херсонські майстри слова зібралися у місці, де все починалось – smart cafe SHKAF. Захід традиційно проходив у форматі «вільний мікрофон», бажаючі читали свої власні та улюблені рядки відомих поетів і прозаїків.

«Ось уже протягом цілого року талановиті люди у першу неділю місяця збираються на «Поетичну шафу». І кожна зустріч по-своєму особлива… Та й атмосфера тут просто переповнена творчістю. Хочеться взяти аркуш паперу і самій щось написати…», – запевнила херсонка Ольга Прищепа.

 

Найсміливіші змагались у поетичному батлі. Перемогу і запрошення до театру виборов поет Артем Мельниченко.

Визначили і березневого «Поета місяця». Кращим експромтом став на тему «Весна – пора творчості та кохання», написаний поетом із Южноукраїнська Сашком Обрієм. Тепер фото переможця висітиме у кафе «SHKAF» протягом наступного місяця.

Не обійшлося без концертної програми, виставок картин, книг. Учасники вечора писали «безкінечний вірш», ворожили на майбутнє зі «скринькою побажань».

Окрім того, на березневій зустрічі відкрили першу виставку «Підвішених рядків». Вона працюватиме на кожній «Поетичній шафі» за принципом буккросингу. Тобто, можна буде взяти на пам’ять будь-який з експонатів, підвісивши взамін інший.

Захід прохойшов за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації «ФРІ» та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Наступна «Поетична шафа» відбудеться традиційно у першу неділю квітня  в одному з херсонських кафе, о 18.00.

 


X