![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_001.jpg) |
В останній день зими в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А.Лавреньова відбулася зустріч дівочого клубу "Камея". Вихованки гімназії №1 Херсонської міської ради отримали корисні поради, як відновити своє здоров'я і красу після зими.
|
А психолог Наталія Петренко провела для дівчат практичне заняття "Що в твоїй косметичці?". За допомогою спеціаліста камеїстки вчилися відшукувати інгрідієнти косметичних засобів та визначати, чи корисні вони і які негативні наслідки від їх використання. Гімназистки із завзяттям досліджували запропоновану косметику, коментували свої відкриття.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_002.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_003.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_004.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_007.jpg) |
Окрім того, грали в психологічну гру та створювали плакат соціальної реклами про красу і здоров'я, озброївшись каталогами відомих брендів, ножицями і маркерами.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_006.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_008.jpg)
На завершення зустрічі керівник клубу Юлія Майстренко провела майстер-клас з йоги, навчаючи дівчат робити сурью намаскар - "вітання сонця".
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_01_001_005.jpg) |
Наступна зустріч дівочого клубу "Камея" відбудеться наприкінці березня.