календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Літературні герої, про яких мріють всі жінки

06.03.2017

Темою рубрики «Книжкові оглядачі» останньої програми «Молодіжний квартал» в ефірі «Скіфії» бібліотекар  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А.Лавреньова Юлія Майстренко обрала улюблених літературних героїв.

Напевно, кожна жінка ще зі шкільних років, прочитавши будь-який  любовний роман з привабливим головним героєм, переповнювалася мріями про те, щоб зустріти такого на своєму шляху. У світовій літературі така безліч детально продуманих і описаних чоловічих персонажів, настільки чарівних, що важко протистояти палкому бажанню оживити їх і залишитися з ними до кінця своїх днів. Саме про найкращих чоловіків жіночих мрій, яких можна знайти на сторінках улюбленої книги, йшла мова впродовж ефіру.

Почали з класики англійської літератури і познайомились з  неспокійним, десь деспотичним, непередбачуваним і нескінченно чарівним  Едвардом Фейрфаксом Рочестером, що розбив серце не тільки милій «мишці» Джейн Ейр, а й мільйонам читачок однойменного роману Ш. Бронте. Компанію містеру Едварду склав містер Фіцуільям Дарсі – дивовижно яскрава і суперечлива фігура в романі Дж. Остін «Гордість і упередження».

Згадали і славетних детективів: геніального Шерлока Холмса з творів А.К.Дойля та чарівного, аристократичного і позитивного Ераста Фандоріна з романів Б. Акуніна.

Не могли оминути увагою й найвідоміших книжкових серцеїдів – суперагента Джеймса Бонда з серії книг Яна Флемінга та скандального Ретта Батлера з роману «Віднесені вітром» М. Мітчелл.

Говорили і про героїв, від яких нещодавно шаленіла жіноча половина людства: чоловіка  з особливими вподобаннями Крістіана Грея  з трилогії «П’ятдесят відтінків сірого»  Е.Л. Джеймс та інфернального вампіра, що виблискує на сонці, Едварда Каллена із саги «Сутінки» С. Майєр.

Дж. Мартін у своєму циклі «Пісня льоду і полум’я» подарував читачкам одразу двох персонажів – стража Нічного дозору з чесним серцем і сумними очима Джона Сноу та іронічного, розумного, неперевершеного стратега Тіріона Ланістера.

На завершення зустрічі згадали про марнотратника життя, мільйонера і організатора запаморочливих вечірок Джея Гетсбі з твору «Великий Гетсбі» Ф.С. Фітцджеральда та геніального й нещасного водночас Майстра з роману «Майстер і Маргарита» М. Булгакова.

А ще дізнавалися, якими героями, на думку чоловіків,  мають захоплюватися жінки. Рейтинг вийшов непередбачуваним і веселим.

Читайте книжки і слідкуйте за нашими ефірами в рубриці «Книжкові оглядачі» програми «Молодіжний квартал» ХОДТРК «Скіфія».
 

Літературні герої, про яких мріють всі жінки


X