календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ТМК-2021 «Гайда читати!»: день другий

20.04.2021

Другий день Тижня молодіжної книги «Гайда читати!», організованого Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, видався багатим на позитивні емоції і враження.

До відділу мистецтв бібліотеки завітали гарні, молоді й талановиті дівчата: керівниця літературно-драматичної частини Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, поетеса, організаторка низки літературно-музичних заходів і конкурсів Альона Мовчан та переможниця міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», акторка театру Ангеліна Павлюк.

Спілкувалися через соціальну мережу «Фейсбук» навколо теми «Театр і книга - вічний діалог». Гості жваво відповідали на запитання, говорили про роботу в театрі та ділились своїм ставленням до книг. Розповідали про створену при театрі «Студію 18+», орієнтовану на  сучасну драматургію, де молоді люди грають самих себе, шліфуючи акторську майстерність, та про те, як глядачі, здебільшого юнацтво, сприймають результат їхніх творчих зусиль. Наприкінці зустрічі Альона й Ангеліна запросили молодь до театру, закликали долучатися до подій театрального життя Херсона. 

Працівники відділу соціокультурної діяльності провели для учнів старших класів гімназії № 6 онлайн літературній променад «Дотик Парижа». 

  

Гімназисти дізналися, які почуття й емоції чарівна столиця Франції викликала у письменників, що у своїх творах описали Париж у різні часи й історичні епохи.  Добірка відеоматеріалів допомогла їм поглянути на  Париж, змальований в романі О. Дюма «Три мушкетери», побачити його очима Ернеста Хемінгуея і Оноре де Бальзака, Віктора Гюго і Марселя Пруста, великих художників і поетів.

 

Літературний променад, хоча і здійснений онлайн, дав можливість молоді познайомитися з прекрасною архітектурою Парижа, відчути  особливу атмосферу любові та свободи.
 


X