календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Тиждень молодіжної книги 2021 розпочався онлайн

19.04.2021

Тиждень молодіжної книги «Гайда читати!», організований Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, через посилення карантинних обмежень проходитиме переважно в онлайн-форматі. Проте нині завдяки сучасним технологіям ніякий карантин не може стати на заваді спілкуванню любителів читання!

Відкриття ТМК-2021 відбулося онлайн-заходом відділу абонемента – на літературні теревеньки «Я – письменник, я так бачу» запросили студентів першого курсу Херсонського державного аграрно-економічного університету.

На зв'язок з глядачами вийшли львів’янка Наталія Матолінець, українська письменниця, переможниця літературного конкурсу «Коронація слова», авторка молодіжного фентезі та Анатолій Шкарін з м. Гола Пристань Херсонської області, письменник-фантаст, сценарист. 

 

Автори познайомили молодь зі своїми творчими здобутками, розповіли кому адресовані їхні книжки та чому обрали саме такий жанр та вікову категорію. Студентам цікаво було дізнатися про співпрацю письменника з видавництвом, про складний шлях перетворення рукопису на друковане видання. Літератори зазначили, що зараз їм конче не вистачає спілкування з читачами та колегами.

Для прихильників наукової фантастики у відділі абонемента книгозбірні відкрилася книжкова виставка одного жанру «Космос, прийом!».

Кожне космічне досягнення народжує нову хвилю інтересу до космосу. Люди мріють про зірки з давніх часів і навіть тепер, знаючи, наскільки небезпечний простір за межами тонкої атмосфери Землі, продовжують робити це з невгамовною пристрастю. Незважаючи на складності, з якими ми стикаємося, залишаючи рідну планету, наш шлях в космос триває. 

 

А поки більшість з нас не може полетіти в космос, на допомогу приходять уява і наукова фантастика, які дозволять відчути смак перемоги над прибульцями, романтику космічних пригод, міжпланетних перельотів та зоряних війн. У двох розділах виставки «Космос, прийом!» - «Абсолютне вторгнення» та «Хроніки безмежжя» - зібрані новинки і добре відомі твори, здатні викликати захват шанувальників наукової фантастики. 
 


X