календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Тиждень першокурсника «Зустрінемось у юнацькій». День четвертий.

10.11.2016

Цього дня працівники інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова  запропонували студентам Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну познайомитися  із  книгозбірнею та випробувати свої сили у бібліотечному квесті «BOOK-land».

Розподілившись на команди, учасники вирушили у «подорож книжковою країною» - відділами книгозбірні, що тимчасово перетворилися на Читальну площу, Мистецький майдан, Електронно-реєстраційну станцію, алею Каталогів і картотек, проспект Абонементський та вулицю Інформаційну.

Кожна команда за допомогою гіда-екскурсовода, якими стали працівники бібліотеки, «мандрувала» за своїм маршрутом, використовуючи карту-навігатор.

Різноманітну інформацію шукали на провулку Виставковому, бульварі Журнальному, проспекті Енциклопедичному, зупинці Комп’ютерній, алеї Краєзнавчій та ін.

За традицією, наприкінці квесту «мандрівники» взяли участь у вікторині "Міркуй швидко, відповідай чітко" та отримали солодкі призи за правильні відповіді.

Впродовж дня кожен відвідувач читальної зали міг познайомитися з  виставкою-рапсодією «Живої мови чарування», присвяченої  надзвичайно важливому для нас святу — Дню української писемності та мови, яке 9 листопада відзначає наша країна.

  Виставка вийшла яскравою і якоюсь мірою святковою. Використані художні елементи забезпечили їй більш глибоке сприйняття серйозних тем: історії виникнення та становлення письма,  сучасних проблем збереження, розвитку і популяризації мови батьків та залучення молодого покоління до вивчення рідної мови. Водночас  на полицях виставки молодий читач може знайти і погортати сторінки  книг серії «Знамениті українці», відкрити для себе нові імена сучасних українських письменників і поетів як: І. Роздобудько, Є. Положій, О. Вільчинський, М. Штельмах, Н. Сняданко.

X