календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Обласний семінар-тренінг для бібліотечних фахівців

26.11.2015

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова відбувся семінар-тренінг «Бібліотека в умовах концептуальних змін освіти» для працівників юнацьких структурних підрозділів бібліотек Херсонської області, бібліотекарів вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста.

Традиційна місія діяльності книгозбірень –  забезпечення доступу до інформації та знань  в умовах кардинальних змін, що відбуваються в освіті, теж потребує трансформації. Актуальною проблемою стає пошук нових напрямів і форми співпраці бібліотек різних відомств  на допомогу освіті та самоосвіті молоді.

Поспілкуватися, обмінятися досвідом роботи на семінарі-практикумі зібралися бібліотечні фахівці з 14 районних та сільських бібліотек, центральної міської  бібліотеки ім. Лесі Українки та філій Херсонської ЦБС, 10 бібліотек професійно-технічних навчальних закладів, а також бібліотек херсонських вишів: трьох університетів, морської державної академії, а також гідрометеорологічного технікуму та політехнічного коледжу.

У заході взяли участь начальник управління культури облдержадміністрації С.В. Думинська, декан факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв С.О.Шуляк,   керівництво і кращі фахівці Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова.

Організатори семінару зробили акцент на практичній складовій навчання бібліотечних фахівців, тож до його програми окрім доповідей були включені майстер-клас з використання онлайн-ресурсів, тренінгові заняття з медіа грамотності «Скажи «Ні!» дезінформації», обмін досвідом взаємодії публічних бібліотек, що обслуговують юнацтво, з бібліотеками вишів та професійно-технічних навчальних закладів.

Кожен учасник семінару-тренінгу окрім багажу нових ідей і пропозицій співпраці отримав бібліотечку методичних та інформаційних видань Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова.

Детальніше на блозі науково-методичного відділу


 


X