календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Тиждень першокурсника: життя в стилі movie

12.11.2015

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова Тиждень першокурсника перетнув свій екватор, але не втратив цікавості й драйву. Четвертий день тижня відзначився книгопоказом «Книга: життя в стилі movie» та презентацією виставки-пропозиції «На хвилі читацьких захоплень», на які були запрошені першокурсники економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету.

Говорили про феномен екранізації літературних творів, коли фільми дарують книгам друге життя. Згадувалися  «Собаче серце» М. Булгакова, «Ковчег Шиндлера» Т.Кенналі,  «Макбет» В. Шекспіра, «Маленький принц» А. Сент-Екзюпері, «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» Ф. Фітцжеральда, «Форест Гамп» У. Грума та багато інших.

Після бурхливого обговорення почутого та побаченого студенти завітали до відділу абонемента, де на них чекало знайомство з виставкою-пропозицією «На хвилі читацьких захоплень». Ця виставка мала свою родзинку: замість традиційних підрозділів книги були представлені у чотирьох стихіях.

Тут можна знайти легкі, мов хмаринки, книги для розважального читання, гарячі новинки, книги про справжні земні почуття та книги з переліку must read для втамування літературної спраги.

Найгарячішою новинкою виставки було визнано «Зов Кукушки», яку в жанрі детективу для дорослих під псевдонімом Роберт Гелбрейт написала сама… Джоан Роулінг! Це стало справжнім відкриттям для молоді.


X