календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Презентація роману Макса Кідрука

13.11.2015

У рамках всеукраїнського туру Макс Кідрук вперше відвідав Херсон і презентував у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова  новий роман «Бот: Гуаякільський парадокс».

Візит відомого українського письменника став справжньою подією у культурному житті нашого міста. Надвечір в читальній залі бібліотеки зібралося стільки шанувальників творчості Макса Кідрука, що не було жодного вільного місця. Не оминули увагою презентацію нового роману і місцеві засоби масової інформації та представники книготорговельних організацій.

Макс Кідрук спілкувався з аудиторією в безпосередній та експресивній манері, тож байдужих у залі не було. Поділившись враженнями від подорожі в Африку, письменник коротко нагадав про зміст роману «Бот» та зупинився на сюжеті його продовження - «Бот: Гуаякільський парадокс». Але всіх секретів і подробиць не видав, тож публіка залишилась дуже заінтригованою. Ще Макс Кідрук пообіцяв навідатись в Херсон восени наступного року з новим романом «Зазирни у мої сни».

Наприкінці презентації біля письменника вишикувалась черга бажаючих придбати книжку з автографом автора. Серед шанувальників його творчості виявився і херсонський письменник-фантаст Анатолій Шкарін, який нещодавно презентував свою книжку «Планета блох» на зустрічі в літературній кав’ярні «ЛітTERRA». Тож, колеги по перу обмінялися своїми новими книгами.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова також отримала в подарунок роман «Бот: Гуаякільський парадокс» та ще два примірники – для шанувальників творчості Макса Кідрука у Великій Олександрівці та Новій Каховці.


 


X