календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Що робити, коли…. підлітки Інтернет-залежні?

20.04.2015

У сучасному світі повноцінне життя  людини неможливо уявити без інформаційних технологій. Але разом з тим у результаті проникнення комп’ютерів та Інтернету в повсякденне життя з`явилися і хвороби, про які ще кілька років тому ніхто не знав – це комп’ютерна та Інтернет-залежність.

Саме цій актуальній темі було присвячене чергове засідання у клубі «Дай, руку підлітку», що діє в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова.

Бібліотекарі читального залу розповіли учням 6-А класу гімназії №1 про загальні ознаки комп’ютерної залежності та медичні аспекти користування комп’ютером.

Серед учнів було проведено тестування  для визначення комп’ютерної та Інтернет-залежності, розроблене провідним спеціалістом-психіатром США Кімберлі Янг. Пройдений тест показав, що майже у 50% учнів класу  існує ймовірність залежності.

Діти дали відповіді на запитання «Для мене комп’ютер це….», вказали на позитивні та негативні наслідки використання комп’ютерів, переглянули відеоролики про історії, що трапились із залежними людьми.

На останок бібліотекарі запропонували гімназистам  домашнє завдання: спробувати хоча б один день прожити без комп’ютера та Інтернету і приділити більше часу живому спілкуванню з друзями та спорту, читати книги, гуляти на свіжому повітрі. А потім чесно собі відповісти на питання: чи варто стільки сидіти за комп’ютером і псувати своє здоров’я? Адже в житті ще стільки цікавих справ!


X