календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Онлайн-гра «Херсон-Суми»

08.04.2015

7 квітня 2015 року в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова в межах міжобласного інтернет-проекту «Бібліотеки єднають Україну» відбулася інтелектуальна онлайн-гра «Херсон-Суми». Партнером у її проведенні і власне ініціатором самої гри  стала Сумська обласна універсальна наукова бібліотека.

У кожній книгозбірні зібралися команди юних краєзнавців, щоб у режимі онлайн позмагатися і з’ясувати, що херсонці знають про Сумщину, а сумчани – про Херсонщину. 

Самій грі передувала серйозна підготовка. Херсонська команда  «Сонячні ерудити», яка  складалася з учнів 10-Б класу гімназії №1, під керівництвом вчителя історії і правознавства В.М.Дундук та бібліотекарів познайомилася з історією, культурою, географією і природою Сумщини за допомогою добірки друкованих видань та веб-ресурсів в шкільній бібліотеці та обласній юнацькій книгозбірні.

 Під час гри команди мали дати відповіді на сім питань, витративши на кожне лише три хвилини. Тож, навіть за допомогою Інтернету і довідників зробити це було непросто. Гравцям потрібно було виявити логічне мислення, кмітливість, навички пошуку інформації  в інтернеті.

Переможців визначало компетентне журі з кожного боку. Відповіді сумчан оцінювали: Сергій Дяченко – відомий херсонський краєзнавець, дійсний член Національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток та визначних місць, член Національної спілки архітекторів України, Віра Бірзова – методист туристсько-краєзнавчого напряму навчання Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, Наталя Попова – завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова.

За підрахунком балів у грі «Херсон-Суми» перемогла херсонська команда «Сонячні ерудити», проте переможеним не почував себе ніхто.

Онлайн-гра допомогла  зрозуміти, як багато поєднує такі віддалені міста, як Херсон і Суми, між якими пролягає 650 км. Місточок дружби поєднав не тільки бібліотеки, а й молодь Півночі і Півдня України.

 

На думку  капітана команди «Сонячні ерудити» Анастасії Тарадименко: «Так, це було неймовірно!!! Це було КРУТО!!!».

Відеоконференція відбулася на платформі Hangouts, а її трансляція – за підтримки громадського медіа каналу «TV Union». Переглянути відеозапис можна за посиланням, передивитись більше фото можливо тут


X