календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Літературна мапа Херсонщини

Вебпроєкт Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова

Наш край має багату літературну історію й талановитих митців, які радують нас прекрасною, самобутньою творчістю. Літературна мапа Херсонщини – електронний ресурс книгозбірні, на якому представлені біографічні та бібліографічні матеріали про майстрів слова ХІХ-ХХІ століть. Вона знайомить як з досвідченими, так і з молодими літераторами, що роблять  вагомий внесок у розвиток української духовності та культури на теренах Херсонщини.
Ресурс включає сотні імен, число яких продовжує  зростати щодня. Мапа складається з двох частин:
І частина – «Письменники, народжені Херсонщиною» - представлена у вигляді карти області з районами, в яких народилися митці. Натиснувши на відповідний район, переходьте до текстової інформації. Прізвища розташовані за алфавітом.
ІІ частина – «Письменники, для яких Херсонщина стала рідною» – це митці, народжені в різних куточках України та колишнього СРСР, але долею пов’язані з Херсонщиною.

Алфавітний покажчик імен допоможе швидкому пошуку відомостей про конкретну особу.

Автори ідеї та укладачі “Літературної мапи Херсонщини” - працівники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки запрошують всіх бажаючих до співпраці. Користувачі можуть додавати нові імена поетів та прозаїків,  надіславши листа з інформацією на електронну адресу інформаційно-бібліографічного відділу  книгозбірні: bіbliografobu@gmail.com

І частина

Письменники, народжені Херсонщиною

image/svg+xml Верхньо- рогачи- цький Бериславський Нижньосірогозький Генічеський Високопільський Ново- воронцовський Велико- лепетиський Великоолександрівський Горностаївський Іванівський Новотроїцький Каховський Чаплинський Білозерський Херсон Олешківський Голопристанський Скадовський Каланчацький
X