календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Психологічні аспекти "Як ти?"

21.06.2024

Широкомасштабна війна в Україні кидає багато викликів усім українцям незалежно від того, де вони проживають і до якої сфери життя належить їхня діяльність. Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим.

Тому в межах Центру соціально-психологічної та правової підтримки молоді  працівники відділу читального залу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова в онлайн-режимі для молоді херсонських шкіл, ВНЗ та користувачів соцмереж провели психологічні аспекти «Як ти?».

Бібліотекарі розповіли про  створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яку ініціювала перша леді Олена Зеленська та про місію цього проекту.

Молодь дізналась про поняття ментального здоров’я та про те, як регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи.

Також фахівці книгозбірні познайомили глядачів з посібником «Поговори зі мною» від психотерапевта та соціального психолога Антона Семенова, засновника волонтерського проєкту «Як ти, брате?». Він разом з командою розробляє посібники, що містять прості та дієві алгоритми взаємодії в різних ситуаціях, які допоможуть людям без психологічної освіти підтримати тих, хто навколо, вислухати їх без виснаження та конфліктів  навіть коли вони самі знаходяться у стресі. Посібник унікальний тим, що створений за сучасним практичним досвідом, а не як наслідок психологічних теорій. Написаний таким чином, щоб його могли легко й одразу використовувати всі українці, зокрема ті, хто мало знайомий з психологією.

У кінці наголосили, що зараз багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне.
Переглянути відеоролик можна за посиланням: https://youtu.be/nrgi_CpIkPc


X