календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ЛітТЕRRА з французьким шармом

29.07.2018

Останньої неділі липня в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова зібралися поціновувачі літератури на «Французьку» зустріч молодіжної літературної кав'ярні ЛітТЕRRА. 

Говорили про Францію, Париж та літературу з французьким шармом. В рубриці «Цікаво про каву» господиня кав’ярні Юлія Майстренко розповіла про історію появи кави та традиції кавування у Франції.

Улюблена рубрика «Книжка до кави» познайомила з класикою французької літератури: «Шагренева шкіра» Оноре де Бальзака, «Любий друг» Гі де Мопассана та «Знедолені» Віктора Гюго.

Ведучий рубрики «Сторінки історії» Петро Горбунов занурив присутніх у бурхливе життя імператора Франції Наполеона Бонапарта, представив портрети славетного  полководця авторства відомих живописців.

Поетеса Тетяна Гладиш  презентувала свою дебютну збірку поезій «Я спробую намалювати диво» у рубриці  «Творчий автограф».

Пані Інна Капранова розповіла про свою мандрівку французькими містами і поділилася враженнями у рубриці «Trаvelog», а Зоя Щербініна познайомила літтерріанців  з найвідомішими символами  Франції.

Окрім того, на завсідників кав'ярні ЛітТЕRRА чекав міні-урок з французької мови, який провели за допомогою додатку Duolingo.

А ще учасники зустрічі грали в ігри, писали тематичні експромти і отримували витончені подарунки від дизайнера-стиліста Валентини Войцеховської.

Як завжди, дегустували запашну каву власного виробництва від нашого кавового спонсора – кав’ярні «Дон Марко».

«Французька» зустріч молодіжної літературної кав'ярні ЛітТЕRRА була напрочуд атмосферною, затишною, емоційною та, безперечно, з французьким шармом. Тож, слідкуйте за нашими новинами і не проґавте наступні зустрічі  ЛітТЕRRА!

 

Фото Віктора Братана.