календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Формула гарного настрою «Просто літо»

11.07.2018

Фахівцям Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова влітку сумувати ніколи!  Для відпочиваючих у  літньому таборі міського відпочинку «Юнга» працівники відділів абонементу та читального залу подарували Формулу гарного настрою «Просто літо».

Дітлахи помандрували  з книжковими героями і разом з бібліотекарями відвідали  три містечка: Історичне, Улюблене та Фантазійне. У містечках юні відпочивальники зустріли  Геркулеса, легендарну китайську жінку-воїна Мулан,  Микиту Кожем`яку.

 Пригадали про Попелюшку, познайомилися з дівчиною Рапунцель, у якої було дуже довге волосся та дізналися історію її заточення у високій вежі. Дуже цікавою виявилася подорож у Фантазійному містечку: тут хлопчиків та дівчат зустріли  Пітер Пена та його чарівна подружка-фея Дінь-Дінь, безстрашний Іккінг зі своїм другом-драконом Беззубиком.  Також дізналися,  що  трапилося з маленькою  рибкою Дорі у підводному світі.

З зацікавленістю  та з радістю діти переглянули трейлери  про вищезгаданих  книжкових героїв.  

На завершення учасники  зустрічі поринули у пригодницьку подорож, досліджуючи найсвіжіші, найцікавіші мультиплікаційні стрічки та фільми цього року.

Працівники бібліотеки  запропонували мандрівникам   перегляд казкової літератури. Серед книг, які привернули  увагу дітлахів -  «Пітер Пен» Дж. Баррі, «Рапунцель» братів Грімм, «Ельфи та феї» Е. Меллоні, «Міфи стародавнього Китаю» В. Єжова, «Казки» Г.К. Андерсена та інші.

Малеча отримала свою формулу гарного настрою, а  бібліотекарі –  велике задоволення від спілкування з новою аудиторією. 

Літо триває і працівники книгозбірні чекають на нові зустрічі з читачами!