календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

"Мрійлива" зустріч у кав'ярні "ЛітTERRA"

31.05.2013

Передостанній день весни запам'ятався заключною зустріччю четвертого сезону молодіжної літературної кав'ярні  "ЛітTERRA". За цей сезон  "ЛітTERRA" вісім разів гостинно відчиняла двері у затишній читальній залі книгозбірні. Завершальну зустріч організатори вирішили зробити "мрійливою". Тож говорили про мрії, відомих мрійників та й мріяли самі.

Поділився своїми мріями та мрійливою поезією і Валерій Кулик - поет, журналіст, заслужений працівник мистецтв України.

А улюблена рубрика "Книжка до кави" познайомила з мріями чудових письменників - Олександра Гріна, Євгена Шварца, Скотта Фіцжеральда та інших.

Свій "творчий автограф" презентувала публіці наша завсідниця, неординарна дівчина із казковим ім'ям - Аліса Тютюнникова. Поезія Аліси була лаконічною, витриманою та, водночас, дуже ліричною.

А ще відбулося загадування мрій літньої пори: їх писали на папірцях та збирали у магічну пляшечку. Господиня кав'ярні повідомила, що на відкритті нового сезону її відкриють та дізнаються, як збулися мрії наших завсідників.

Художник Олександр Тепляков порадував новими шаржами на Валерія Кулика та Алісу Тютюнникову.

А Іван Антипенко, кореспондент всеукраїнської газети "День", розповів, як збулася його мрія завдяки книгозбірні та кав'ярні  "ЛітTERRA". Наш завсідник взяв участь у конкурсі від програми "Бібліоміст" на кращу публікацію про бібліотеку і виграв модний та корисний девайс - планшет, про який давно мріяв.

Як завжди, була гаряча та запашна кава від торгової марки La Semeuse. Цього  разу куштували сорт кави з південноамериканським характером - "Бразилія. Сюль де Мінас" (Bresil. Sul De Minas).


 

Настрій завсідників був піднесеним, літнім, та все ж з маленькою ноткою суму, адже наступного разу вони зберуться у гостинній книгозбірні вже восени.


X