календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

«Книжкова торбина для всієї родини»

15.05.2013

Сім’я –– джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. А сімейне читання, яке передбачає духовне спілкування родини, виникнення і зміцнення духовних зв’язків між людьми має неповторний бібліотерапевтичний ефект. 

Розвиваючи тему сімейного читання, відділ абонемента до Міжнародного дня сім’ї презентував виставку-букмаркет «Книжкова торбина для всієї родини». Звичайно, сьогодні читацькі інтереси батьків і дітей не співпадають, тому наша виставка не випадково має форму букмаркета, де кожен член родини може взяти з полиці книжку за власним смаком.

У розділі «Хатинка цікавої інформації» представлені різноманітні енциклопедії, наприклад «Загадки історії», «Расскажи мне о внеземных цивилизациях», які можуть зацікавити як дітей, так і батьків.

У розділі «Читає мама, читає тато…» представлена художня література різноманітних жанрів для дорослих членів родини. Це  фантастичні, любовні, історичні романи відомих сучасних письменників.

Молодим батькам стане корисним розділ «Дітей виховують батьки», який пропонує практичні поради по догляду і вихованню дітей. Особливу увагу привертає книга відомого американського педіатра і педагога Б. Спока «Дитина та догляд за нею», яка здобула довіру батьків у всьому світі. Книга надає мудрі та корисні поради батькам у найскладніших питаннях і проблемах виховання дитини.

Розділ «Читаємо разом з пелюшок»  містить книжки, здатні подарувати сім’ям, де є діти шкільного віку,  години цікавого і змістовного дозвілля. 

Бібліотекарі відділу сподіваються, що спілкування з книгами стане звичним, і, що найважливіше, приємним та улюбленим заняттям для кожної родини. Відродимо традиції  сімейного читання разом!


X