календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

На порозі літа

30.05.2013

 

Літо, що завчасу прийшло в наше місто, нагадує про себе не тільки спекотною погодою, ароматом полуниці і липи. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей і початку літніх канікул бібліотека приділила максимум уваги своїм наймолодшим читачам і відвідувачам, організувавши інтерактивний майданчик «Веселкове дитинство».

Учнів початкових класів загальноосвітньої школи № 54 запросили в літературну подорож «У світі билин і казок». Працівники читального залу розповіли дітям про билини як вид усної народної творчості, про героїв російського епосу, перекази про яких зберегли старовинні літописи. Школярі із задоволенням переглянули уривки з улюблених мультфільмів, що подарували нове життя давнім билинам про героїчні подвиги богатирів. Активний інтерес дітей викликали і питання «Казкової вікторини».

Учні п’ятих-сьомих класів цієї ж школи завітали пізніше на урок культури, щоб дізнатися про зародження та історію етикету, про правила поведінки за столом, про тактовність і ввічливість, необхідні  під час телефонних розмов та спілкування в соціальних мережах, листування електронною поштою.

Серйозну розмову доповнили уривки з книги видатного педагога В.Сухомлинського «Як виховати справжню людину», цікавинки і курйози з історії етикету, віршовані рядки українських гумористів, фрагменти з художніх і мультиплікаційних фільмів.

Завершились відвідини бібліотеки для школярів екскурсією по бібліотеці, знайомством з фондами відділів, книжковими виставками і переглядами.


 


X