календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Про музику в клубі "Єдині"

25.05.2024

Чергове засідання розмовного клубу "Єдині", яке відбулося  в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова, було присвячене музиці. Музика дуже добре впливає на організм: покращує настрій, знімає емоційну напругу, сприяє м'язовій релаксації. Всі ці позитивні моменти учасники відчули під час заходу. Почесні гості, професійні музиканти -  директор школи мистецтв #1  Аркадій Пейган та директорка музичної школи #4 Любов Корнієнко влаштували незабутнє музичне дійство, "свято для душі", якого в наш складний час так бракує.
Присутні слухали гру на популярних  музичних інструментах - акордеоні та кобзі.  Окрім виконання чудових класичних мелодій, викладачі розповідали цікаві історії про відомих композиторів усього світу, про особливості гри на різноманітних музичних інструментах. Гості подарували усім приємні емоції й допомогли  відволіктися від буденності.

Музиканти наголосили на тому, що незважаючи на складнощі роботи у воєнний час, вони навчають музиці в онлайн та офлайн форматі й охоче приймають учнів. Також учасники під час заходу брали участь у вікторині, де за вгадану назву прослуханої композиції отримували  призи. На завершення учасникам зустрічі був запропонований перегляд літератури "Дотепно й цікаво про музичні інструменти", який підготували бібліотекарі. Література зацікавила завсідників та викладачів музики, бажаючі залюбки погортали сторінки книжок. Наприкінці учасники клубу разом з гостями пили запашну каву, спілкувались українською та зробили фото на пам'ять.


X