календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Благодійний вечір-аукціон у професійне свято бібліотек

30.09.2021

У  Всеукраїнський день бібліотек у Лавреньовці відбувся благодійний вечір-аукціон «Я мрію і творчістю живу»  молодого талановитого художника Андрія Лещинського, організований і проведений книгозбірнею спільно з громадською організацією «А що зробив ти?».

Цій події передувала виставка «Життєдайна сила живопису», на якій було представлено 25 картин Андрія. Кожен відвідувач бібліотеки міг протягом тижня познайомитися з роботами митця.

На благодійний захід  завітали друзі книгозбірні, колеги, громадські діячі, депутати міської ради міста Херсон, волонтери ГО «А що зробив ти?», шанувальники мистецтва.

Вечір розпочався із  знайомства з Андрієм, який і потім весь час був на  онлайн-зв’язку з аудиторією. Із його розповідей присутні дізналися про те,   як і де він живе,  як навчився малювати, про що мріє, над чим працює. У хлопця не проста доля. Малювати Андрій почав у дитинстві, перебуваючи в Олешківській школі-інтернаті. Спочатку було важко, не все виходило одразу та справу не покинув, а наполегливо продовжував вчитися, дотримуючись правила, яке допомагає рухатися вперед: «Завжди важливо вірити в себе!». Нині він проживає у Каховському геріатричному пансіонаті, продовжує створювати свої полотна, яких у нього близько 500. Його наполегливість і бажання вчитися та досягати нових висот  вразили всіх учасників вечора.

З вітальним словом до гостей та Андрія звернулася директорка книгозбірні пані Вікторія Лобзова. Вона першою  поповнила скриньку коштами від усього колективу.

 

Підтримали Андрія і високою оцінкою його творчості, і фінансово  керівники Фонду громади міста Херсон "Захист" Лариса Польська, Херсонського відділу Союзу Українок Валентина Січова,  ГО «ВООЗІ «ВЕЛІД» Віктор Булка,  депутат  Херсонської міської ради VIII скликання  Юрій Рожков, підприємниця Вікторія Бебко, представниця  ГО «А що зробив ти?» Настя Онищенко та інші.

  

Депутат Херсонської міської ради VIII скликання Андрій Сидоренко купив картину художника «СлуЧайники» та подарував її бібліотеці, голова Корабельної у місті Херсоні ради Наталя Чорненька  придбала картину «Где-то в городе», яка припала їй до душі,  директорка мережі магазинів «Учбова книга» Ганна Лісова  -  один із натюрмортів художника.

 

Для аукціону було вибрано 5 картин.  Але він тривав недовго -  майже одразу всі картини було продано. Крім Ганни Лісової, для підприємства «Центральний ринок» Херсонської облспоживспілки 2 картини придбала Анастасія Присяжнюк

 

Одразу 4  роботи талановитого художника тепер прикрасять стіни бібліотеки: 2 із них придбані директоркою бібліотеки Вікторією Лобзовою та 1 - подарована книгозбірні самим зворушеним  Андрієм.  

Приємним подарунком і вітанням стали  виступи  молодих талантів – студентів Херсонського фахового коледжу музичного мистецтва: саксофоніста Іллі Запорожченка із композицією «Джазова балада», скрипаля Родіона Брумара із композицією «Роздум» та вокалістки Дар’ї Цапко з піснею «Гуцулка Ксеня».

  

Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся та долучився до благодійного вечора-аукціону. Саме завдяки вашій допомозі зібрані кошти у сумі 5850 грн. тим же вечором  були перераховані Андрію.


X