календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Життєдайна сила живопису

23.09.2021

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова відкрилась виставка картин самобутнього художника-аматора з м. Каховка Андрія Лещинського. 

Молодий хлопець, незважаючи на свою фізичну особливість, проявляє неабиякий творчий талант. Його наполегливості і бажанню вчитися та досягати нових висот можна тільки позаздрити, взяти за приклад.

Малювати Андрій почав у дитинстві, перебуваючи в Олешківській школі-інтернаті. Спочатку було важко, не все виходило одразу та справу не покинув, а наполегливо продовжував вчитися, дотримуючись правила, яке допомагає рухатися вперед: «Завжди важливо вірити в себе!».

 

Спершу, художник просто перемальовував картини, а потім навчився сам придумувати сюжети майбутніх робіт. 

Найбільше Андрій любить малювати природу та будинки. Тому на виставці представлено багато пейзажів, натюрмортів. А ще він бачить  звичайне незвичними конструкціями і тому в деяких картинах  закладені побутові сюжети в позасвітових вимірах. Перших відвідувачів виставки  вражають оригінальність мислення  та безмежний  політ  фантазії автора. 

У своїх роботах якоїсь конкретної техніки художник  не дотримується. Написані вони акрилом, який найбільш влучно і яскраво передає його задуми, його життєрадісний і цілеспрямований характер.

У Андрія є мрія – заробити грошей і купити собі власне житло, де він міг би жити і творити свої шедеври. Адже, сьогодні він проживає у Каховському геріатричному пансіонаті.

А  ще -  сповнений бажання розвиватися далі, провести персональні виставки не тільки в Україні, а й в Європі, а також максимально побачити світ.

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова спільно з громадською організацією « А що зробив ти?»  запрошує всіх поціновувачів мистецтва на благодійний вечір-аукціон  «Я мрію і творчістю живу» художника-аматора з м. Каховка Андрія Лещинського. Захід  відбудеться 30 вересня о 15годині в бібліотеці за адресою: м. Херсон, вул.Святих Кирила та Мефодія, 14-А.

Формат аукціону допоможе фінансово підтримати молодого художника. Кошти можна перерахувати  безпосередньо на особисту карту Андрія:

 5168 7574 2047 2500  Приватбанк. 


X