календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

«Бібліотека на колесах» відвідала Велику Олександрівку

09.06.2021

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва імені Б. А. Лавреньова в межах обласного проєкту «Бібліотека на колесах» завітала до КУ «Великоолександрівська публічна бібліотека» Великоолександрівської селищної територіальної громади Херсонщини із цікавою програмою творчих та професійних заходів.

На початку зустрічі відбулась презентація нової книги херсонського поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Анатолія Кичинського «Сотворіння цвіту», в якій зібрані поезія, репродукції його картин та прозові літературні замальовки. Бібліотекарі, вчителі та молодь Великоолександрівщини мали можливість наживо почути вірші, спогади про цікаві літературні зустрічі, і навіть пісню у виконанні автора. Спілкування вийшло напрочуд теплим та душевним.

 

Наприкінці всі бажаючі змогли придбати книгу Анатолія Кичинського «Сотворіння цвіту» з автографом автора та зробити фото з ним на згадку.

Пообіді бібліотекарів запросили до професійного спілкування. Світлана Калнауз, фахівчиня інформаційно-бібліографічного відділу, презентувала веб-ресурс Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова «Літературна мапа Херсонщини» та літературні веб-забавки, які доповнюють мапу і запросила колег до співпраці з її наповнення.

 

Головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Аліна Михайлова провела консультацію «Ігрові віртуальні вправи як інструмент залучення користувачів до бібліотеки та читання», в якій поділилася досвідом використання популярних онлайн-сервісів в інформаційній роботі, рекламі бібліотечних послуг та ресурсів. Вона презентувала інтерактивні вправи, розроблені книгозбірнею за допомогою освітнього онлайн-сервісу LearningApps: вебтурне «Загадкова Європа», кросворд «Що ми знаємо про козаків?», головоломку «Письменники Херсонщини», вікторину з історії Херсона та ін.

 

Модератором заходів виступила завідувачка науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Б. А. Лавреньова Ірина Тарадименко. На згадку від поїздки залишились теплі спогади про чарівні миті спілкування та цей теплий чудовий край Херсонщини – Великоолександрівщину.
 


X