календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

«Амурні справи» в бібліотеці

12.02.2021

Напередодні Дня Святого Валентина, незважаючи на негоду, в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова на святково -розважальну програму «Амурні справи» зібралася жіноча половина  спілки багатодітних сімей «Єдина родина».

 

У читальній залі упродовж кількох годин вирувало живе спілкування, панував  піднесений настрій та буяла фантазія. Дівчата брали активну участь у різноманітних конкурсах і вікторинах на кмітливість, уважність та спритність: «Love is…», «Кулінари»; поринули у творчість, створюючи з журнальних вирізок «Портрет ідеального чоловіка», танцювали та, навіть, спробували себе у постановці мюзиклу «Принцеса».

 

Наприкінці ігрової програми щасливчиків, які знайшли валентинку під своїм стільцем, очікували сюрпризи. Дуже приємним стало знайомство з волонтерами Лілією Самчук та Анастасією Злобіною з ГО «А що зробив ти?». Відкриті до взаємодопомоги та співпраці,  вони охоче долучились до святкової програми, а на завершення зробили всім присутнім солодкі подарунки.

 

Завершилося свято традиційним чаюванням і фотографуванням біля романтичних фотозон, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички. 

 

Бажаємо всім, щоб у житті завжди поряд була любов. Адже любов - це та сила, яка рухає світом і людиною.

 
 


X