календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Бібліотекарі презентували досвід виховної роботи з молоддю

10.02.2021

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, продовжуючи  співпрацю з КЗВО «Херсонська академія неперервної освіти», долучилася до роботи курсів підвищення кваліфікації вихователів груп подовженого дня та гуртожитків закладів освіти. Через карантинні обмеження спілкування відбувалося онлайн на платформі ZOOM. 

Фахівці бібліотеки познайомили вихователів з книгозбірнею та її ресурсами, поділилися напрацюваннями в різних напрямах виховної роботи з молоддю та запросили до співпраці.

Заступниця директора Тетяна Ігнатова привітала всіх присутніх та презентувала бібліотеку, підкресливши зміни й осучаснення, які відбулися під час карантину. 

Лариса Баєва, завідувачка відділу соціокультурної діяльності, під час свого виступу «Творче використання історичного краєзнавства у вихованні молоді» представила нову краєзнавчу програму «Херсонщина крізь часи», до якої входять:  екскурсійне бюро «На семи балках», краєзнавчі арт-простори та блог «Краєзнавець». Також слухачі курсів переглянули відео з рубрики «Краєзнавчий відеолекторій» про життя і діяльність Івана Абрамовича Ганнібала.

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наталя Попова зупинилася на досвіді національно-патріотичного виховання молоді. Вона докладно познайомила з обласною патріотичною акцією «Герої ХХІ століття» та електронним ресурсом «Херсонщини мужні сини», присвяченим пам'яті херсонців, що загинули в зоні АТО/ООС. Також були презентовані пам`ятка читачеві «Героїчна оборона Донецького аеропорту» та відеоролик «Легендарні кіборги  з Херсонщини».

Ольга Коваленко, головний бібліотекар відділу мистецтв, розповіла про освітньо-виховний потенціал дозвілля в бібліотеці для різних груп користувачів. Вона як приклад навела успішно реалізовані проєкти: літературний фотосалон, бібліосутінки, Фабрику бібліотечних розваг, літню студію KIDSTIME та флешмоб «З книги в реальність».

Завідувачка відділу абонемента Наталя Дмитрієнко представила нові підходи до проведення бібліотечних заходів під час карантину, поділилась досвідом використання можливостей соціальних мереж для роботи з молоддю.


X