календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Онлайн-спілкування бібліотекарів Херсона та Одеси

28.10.2020

#Лавреньовка_в_умовах_карантину  продовжує розширювати межі свого професійного спілкування. Так, 28 жовтня 2020 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова відгукнулась на запрошення колег з Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського провести фаховий онлайн-діалог. Виявилось, що бібліотекарів двох обласних книгозбірень хвилюють однакові питання: організація діяльності в умовах карантину, пошук нових форм дистанційної роботи, задоволення потреб читачів в онлайн-режимі  тощо.

  

Після взаємних привітань заступник директора Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва  ім. Б.А. Лавреньова  Тетяна Ігнатова коротко розповіла про історію книгозбірні, сьогодення та плани на майбутнє, запропонувавши до перегляду презентаційний ролик.

Протягом спілкування провідні фахівці бібліотек обмінялися досвідом роботи щодо онлайн-активностей в період карантину та запровадження нових форм дистанційного обслуговування юнацтва й молоді. Бібліотеки представили свої найуспішніші  проєкти з просування читання у молодіжне середовище та організації дозвілля з використанням інтерактивних форм спілкування з читачами.

  

Колеги з одеської книгозбірні дізнались про нові підходи в діяльності на допомогу освіті та самоосвіті херсонської молоді, роботу культурологічної медіастудії «Мистецтво у просторі і часі» на підтримку шкільного курсу «Художня культура» та використання ігрових форм у інформаційно-бібліографічному обслуговуванні.

  

 Не залишилось поза увагою і питання  методичної діяльності на допомогу бібліотекам ОТГ, які працюють в умовах децентралізації.

Враховуючи ті поставлені завдання, які довелося виконувати бібліотечним фахівцям Херсонщини й Одеси в період карантину, та набутий досвід, можна стверджувати: завдяки професіоналізму та вмінню вчасно орієнтуватися у соціальних викликах і потребах молодих користувачів бібліотеки  спроможні успішно працювати і бути корисними в сучасних умовах діджиталізації. 
 


X