календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Бібліотекарі Лавреньовки в гостях у вчителів

15.10.2020

Фахівці Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова нещодавно завітали до КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти". Слухачі курсів з підвищення кваліфікації – вчителі з мистецтвознавчих дисциплін дізнались про цікаві проєкти бібліотеки та інноваційні форми роботи з підростаючим поколінням.

Завідувач відділу мистецтв Юлія Калмикова більш детально зупинилась на досвіді роботи культурологічної медіастудії «Мистецтво у просторі і часі». У її межах вже розроблена і доповнюється новими темами низка відеомистецьких презентацій на допомогу вивченню предметів освітньої галузі «Мистецтво» в основній та старшій школі. Зацікавили вчителів  розміщені на бібліотечному блозі «Місто Муз» презентації, які вони можуть використовувати на уроках. Сподобалась також пропозиція проводити розроблені у відділі мистецтв відеопрезентації  онлайн за допомогою технологій Zoom.

Завідувачка сектору соціокультурної діяльності Лариса Баєва розповіла про  екскурсійне бюро «На семи балках», яке віднедавна почало працювати в бібліотеці і користується популярністю як у місцевих любителів минулого нашого міста, так і гостей Херсона. Разом з нею педагоги здійснили віртуальну подорож в історію «сінематографа»: пані Лариса представила їм частину ретро-мозаїки «Ах, сінема, сінема…», презентація якої відбулася в креативному просторі «Ампір», тісно пов‘язаному з появою кіно в Херсоні.

Юлія Тер-Давлатян, завідувачка відділу автоматизації бібліотечних процесів, розкриваючи тему  «ІКТ у педагогічній діяльності вчителів»,  розглянула питання використання сервісу Prezi  в роботі педагогів.  Слухачі курсів довідалися, а хтось просто згадав, про можливості  сервісу Prezi, його нові функції, які доречно впроваджувати в умовах змішаного навчання.
 


X