календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Батл професій «Фахи на всі смаки»

17.09.2020

Щоб допомогти молоді визначитися з вибором фаху та розширити уявлення  про різні види професійної діяльності, працівники читального залу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова в межах профбутика «Знайди своє покликання» влаштували батл професій «Фахи на всі смаки». 

У батлі взяли участь п'ять фахи: медик, психолог, журналіст, актор, кухар. Їх представляли: викладач предметно-циклової комісії анатомії та фізіології Херсонського базового медичного професійного коледжу Станіслав Коваленко, спеціаліст соціально-психологічної служби при Херсонському державному університеті Анна Нікітенко, херсонська поетеса та журналістка Олена Мовчан, актори академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького у місті Кропивницький подружжя Евген та Дар'я Скрипник, викладач Людмила Шахнюк та учениці першого курсу Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства.

   

З виступу спеціаліста з профорієнтації Херсонського міського центру зайнятості Марини Лук'яненко  молодь довідалась,  як користуватись «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри» на офіційному інтернет-порталі Державної служби зайнятості України, щоб перевірити свої здібності, індивідуально-психологічні особливості та краще пізнати себе.

  

Учні 9-го класу ЗОШ №55, які були суддями в цьому батлі, за допомогою онлайн-голосування обирали переможця. Перемогла професія кухаря, з невеликим відривом друге місце розділили актор та психолог, третє місце дісталося медику. 

Сподіваємось, що такі заходи допоможуть молоді визначитися з вибором професії.


X