календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

#Лавреньовка_в_умовах_карантину на Dream ГогольFest

06.09.2020

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова  в неділю 6 вересня презентувала свої проєкти в освітній програмі «Гімназія» у межах Dream ГогольFest, яка проходила на території відкритого креативного простору  Urban СAD.

Керівники відділів та провідні фахівці представили найцікавіші інноваційні проєкти для юнацтва та молоді, які  книгозбірня реалізовує в останні роки.

Завідувачка сектору соціокультурної діяльності Лариса Баєва розповіла про роботу екскурсійного бюро «На семи балках», дівочого клубу «Камея», комільфо-вечори та новостворений блог «Краєзнавець» для тих, хто цікавиться історією Херсона.

 

Із культурологічною медіастудією «Мистецтво у просторі і часі»,  фотопроєктами «Світлини для героїв», «Вишивані історії» та «Берегині рукотворних див», art-агенцію «Дивоквіт», яка займається пошуком талановитих митців-початківців нашого краю та  ознайомленням молоді з їхньою творчістю, познайомила завідувачка відділу мистецтв – Юлія Калмикова.

 

Головний бібліотекар відділу мистецтв Ольга Коваленко говорила про креативну майстерню «Handmade», де бібліотекарі пропонують читачам освоєння нових, сучасних технік рукоділля, втілення у реальність своїх ідей та фантазій. Представила вона і бібліотечну святкову агенцію «ФБР» і студію «Кidstime», що займаються організацією цікавого, змістовного дозвілля дітей та юнацтва, та закликала приєднатися до флешмобу, присвяченого 40-річчю  бібліотеки.

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу – Наталя  Попова познайомила слухачів з краєзнавчими виданнями бібліотеки, а саме: бібліографічними довідниками «Спортивна гордість Херсонщини», «Херсонці підкорюють світ» та  «Історія Херсона в нових назвах вулиць». Також вона звернула увагу на розділ блогу «Краєзнавець» «Мистецький простір», де розміщена інформація про артоб’єкти Херсона.

І, наостанок, колекцію малоформатних та мініатюрних видань  фонду книгозбірні презентувала завідувачка відділу комплектування фондів та каталогізації документів – Тетяна Марієва. 

Із заключним словом виступила директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова - Вікторія Лобзова, в якому підбила підсумки та запросила всіх присутніх до книгозбірні.
 


X