календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Онлайн-спілкування з колегами з Луцька: #Лавреньовка_в_умовах_карантину

17.06.2020

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова розширює межі свого професійного спілкування і 17 червня 2020 року запросила до онлайн-зустріч колег з Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Темою обговорення стала діяльність бібліотек в умовах карантину, пошук нових форм дистанційної роботи та задоволення потреб читачів в онлайн-режимі.

Колег із Луцька привітала директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва  ім. Б.А. Лавреньова – Вікторія Лобзова.

Завідувачка науково-методичного відділу книгозбірні – Ірина Тарадименко познайомила колег з досвідом роботи в умовах карантину; розповіла, які виклики довелось подолати та які нові проєкти реалізувати, форми і ресурси задіяти для задоволення потреб користувачів.

У своєму виступі вона зупинилась  на тому, як адміністрація змогла швидко об’єднати колектив книгозбірні у професійну команду для дистанційної роботи. Розповіла про діяльність відділів бібліотеки, спрямовану на допомогу дистанційному навчанню та організацію дозвілля, проведення обласних заходів для бібліотек Херсонщини, що працюють з молоддю. 

Херсонську аудиторію привітала директор Волинської обласної бібліотеки для юнацтва – Алла Єфремова та коротко ознайомила з тими проблемами, які колектив вирішує в умовах карантину, які проєкти реалізує.

Більш детально роботу відділів книгозбірні, бібліотечні блоги та онлайн форми роботи для своїх користувачів представили провідні фахівці книгозбірні.

Насамкінець учасники онлайн-спілкування обговорили професійні проблеми та шляхи їх можливого вирішення.   

Враховуючи досвід роботи під час карантину, який отримали бібліотекарі Херсонщини та Волині, можна стверджувати: завдяки професіоналізму та вмінню вчасно орієнтуватися у складних соціальних ситуаціях і потребах молодих користувачів бібліотеки  спроможні успішно працювати, бути корисними в сучасних умовах діджиталізації. 


X