календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

#Лавреньовка_в_умовах_карантину: триває навчання шкільних бібліотекарів

18.05.2020

18 травня 2020 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова разом з Херсонською академією неперервної освіти провели другу сесію обласного онлайн-семінару «Діяльність шкільної бібліотеки в умовах карантину» на платформі Zoom для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Херсонської області. Цього разу до участі  приєднались  136 слухачів. Модератором сесії онлайн-семінару виступила Ірина Колєснік -  завідувачка навчально-методичної лабораторії перспективного педагогічного досвіду Херсонської академії неперервної освіти.

Головний методист науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова  Ольга Козаченко у своєму виступі «Онлайн-сервіси в роботі бібліотек навчального закладу»  зробила огляд ресурсів та методик створення віртуальних виставок та розробки онлайн-ігор та опитувань.

Ірина Тарадименко - завідувачка науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова – у виступі «Бібліотеки в умовах карантину: скарбничка досвіду» проаналізувала роботу бібліотек Херсонщини, що працюють з юнацтвом та молоддю в умовах карантину, та зупинилась на тих заходах, які шкільні бібліотекарі можуть трансформувати для потреб дистанційного навчання. 

Не залишили поза  увагою і актуальне питання щодо умов праці бібліотек в період  виходу з карантину, роботи з книжковим фондом, обслуговування користувачів, безпеки бібліотекарів та ін.
Після закінчення обласного онлайн-семінару учасники пройшли онлайн-тестування для отримання сертифікатів.

Співпраця Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова з Херсонською академією неперервної освіти щодо підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів триває.


X