календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

#Лавреньовка_в_умовах_карантину сприяє підвищенню кваліфікації шкільних бібліотекарів

12.05.2020

8 травня 2020 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова разом з Херсонською академією неперервної освіти провели обласний онлайн-семінар «Діяльність шкільної бібліотеки в умовах карантину» на платформі Zoom для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Херсонської області. До семінару приєднались 56 фахівців бібліотек навчальних закладів Херсонщини. Модератором онлайн-семінару виступила Ірина Колєснік -  завідувачка навчально-методичної лабораторії перспективного педагогічного досвіду Херсонської академії неперервної освіти.

 

Головний методист науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова  Ольга Козаченко у своєму виступі «Онлайн-сервіси в роботі бібліотек навчального закладу» приділила увагу основним онлайн-сервісам, які можуть використовувати бібліотекарі шкіл Херсонщини для створення сучасних бібліотечних виставок та інтерактивних заходів. Лекторка зробила огляд ресурсів та методик створення віртуальних виставок; представила різноманіття шаблонів сервісу LearningAps для застосування їх у бібліотечній діяльності; познайомила з сервісами для розробки онлайн-ігор та опитувань.

 

Ірина Тарадименко - завідувачка науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова – у виступі «Бібліотеки в умовах карантину: скарбничка досвіду» проаналізувала роботу бібліотек Херсонщини, що працюють з юнацтвом та молоддю в умовах карантину, та зупинилась на тих заходах, які шкільні бібліотекарі можуть трансформувати для потреб дистанційного навчання. 

 

Наостанок приділили увагу актуальним питанням щодо умов праці бібліотек в період карантину та виходу з нього, роботи з книжковим фондом в цих умовах, обслуговування читачів, безпеки бібліотекарів та ін.

Після закінчення обласного онлайн-семінару учасники пройшли онлайн-тестування для отримання сертифікатів.


X