календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Дебатна гра «Вправний юрист»

22.10.2019

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова відбулася дебатна гра «Вправний юрист» між студентами-правознавцями Херсонського державного університету та Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.  Гра пройшла за організаційної підтримки Херсонської молодіжної ініціативної групи «Кип’яток» та Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.

Нагадаємо, що дебати – це рольова інтелектуальна гра, в якій одна команда обґрунтовано доводить певну точку зору, а інша їй опонує. Постійне заглиблення в сутність проблеми – це фундамент освітньої технології дебатів. Досягнути цієї мети можна лише тоді, коли наш мозок знаходиться в екстремальних умовах. Саме такі умови відтворює дебатна гра: є команди «за», команди «проти» та суддя. Завдання полягає в тому, аби переконати саме третю (суддівську) сторону. 

 

Темою гри обрали непросту і гостру тему сьогодення – зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Учасники гри, як «влада», так і «опозиція», впевнено і аргументовано викладали свою позицію, тож судді гри Сергій Жижко, представнику ХМіГ «Кип’яток», було зовсім непросто обрати команду-переможця.

  

Всі учасники заходу також могли висловити свою точку зору з обговорюваної теми, взявши участь в онлайн-голосуванні.

Крім того, учасники дебатів мали змогу перевірити свої знання у сфері адміністративного, цивільного та сімейного права, пройшовши онлайн-тести.

Приємним сюрпризом для майбутніх юристів стали джазові замальовки від студентів Херсонського музичного училища та солодкі подарунки від  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

 

Формат дебатів зараз популярний, адже хороша можливість «прокачати» мізки, крім того, цей формат дозволяє розглянути тему більш глибоко і всебічно. 

 
А ще такі змагання привчають студента-правника керувати своїм часом, вводять його у темп роботи юриста, наштовхують на самостійне вирішення проблем та дають практичні та теоретичні навички. 

  


X