календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

#Книгомандри вітає Іванівка

08.10.2019

У межах літературного туру Херсонщиною «Книгомандри» від Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова до смт Іванівка, одного з найвіддаленіших райцентрів області, вирушили Павло Дерев’янко та Василь Загороднюк.

Павло Дерев'янко - молодий київський письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. Пише у жанрі темного фентезі, у  2013 року за власний рахунок видав не для продажу фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горрор-оповідань «Макабра». 

Василь Степанович Загороднюк – український поет, літературознавець, доцент кафедри журналістики Херсонського державного університету, кандидат філологічних наук, голова Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України, голова літературної студії ім. Василя Вишиваного при Херсонському державному університеті, співредактор книг із серії «Літературні скарби Херсонщини».

Творча зустріч молоді з письменниками відбулася в Іванівському ліцеї № 1.  Павло Дерев’янко презентував новий роман «Аркан вовків» -  першу книгу запланованої трилогії «Літопис Сірого Ордену». Розповів про підготовчу дослідницьку роботу перед написанням твору, про перших читачів, які допомогли виявити та виправити слабкі місця. Розкрив назву твору та тонкощі оформлення книги.

 

Василь Загороднюк зацікавив молодь розповіддю про роботу над альманахом «Степ» та сьомою книгою з серії «Літературні скарби Херсонщини», присвяченою життєвому і творчому шляху М. Чернявського. Прочитав кілька власних поезій, які він присвятив захисникам України та Херсонському краю. 

 

Молодь ще довго не відпускала авторів, ставлячи багато запитань про перші кроки у літературі, творчі плани. Юнаки і дівчата, що мають поклик до літературної творчості,  питали поради з чого почати підготовку для написання твору.

 

Зустріч вийшла теплою та привітною, було багато фото з авторами та автографів на пам'ять.