календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Книжкова виставка-антиреклама

18.09.2018

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва  ім. Б.А.Лавреньова підготував книжкову виставку-антирекламу «Читати шкідливо! #книжковийманіяк». 

Але не беріть цього до уваги, телевізор же набагато яскравіший за книги. Більшість книг чорно-білі, а якщо і кольорові, то картинка не рухається - не дуже-то цікаво годинами дивитися на цю посередність. Та й букв занадто багато - знову одна «чорно-білість». Інша справа телепередача: картинка, звук, події. А вже як рекламу починають крутити, так і зовсім не відірватися!

Думаєте, в тому, щоб мало читати, немає переваг? А ось і ні. Плюси є! Точно. І навіть більше, ніж ви думаєте. 

Розділ «Межа - лише твоя уява» для тих, хто любить нереальні міфи і спецефекти, чари і перетворення, подорожі в просторі і часі. Читачів чекає захоплююча подорож у казковий світ Задзеркалля, візит до винахідливих чародійників школи чарів та чаклунства «Гоґвортсу», дивовижний світ Толкіна і подорож Середзем'ям, тобто весь арсенал чарівних казок і стародавніх легенд. Уява і фантазія вам не знадобляться: все вже придумано за вас.

 

Тонкість людських відносин, відтінки емоцій і переливи почуттів, гострі соціальні проблеми і емпатія майстерно відображено в творах «Виноваты звезды» Дж. Гріна, «Зроби це ніжно» І. Роздобудько, «П’ятдесят відтінків сірого» Е. Л. Джеймса та інших книгах розділу «Не чіпай! Затягує», але все це вам не сподобається. Треба жити спокійно. А краще байдуже. Моя хата з краю - зручна позиція, а читання книг тільки її розхитує. Співчувати ще почнете.

Бр-р-р-р! 

А ось у розділі «Страх пахне по-особливому» для любителів полоскотати нерви страшними історіями ми підготували добірку найжахливіших, зловісних, моторошних книг. На полицях представлені такі яскраві книги Стівена Кінга,  як «Сяйво», «11/22/63», «Під куполом», а також «Мовчання ягнят» Т. Гарріса, «Зазирни у мої сни» М. Кідрука.  Але хвилиночку! Вражати своєю начитаністю, дбати про культуру мови, підтримувати бесіду - все це зайве. Швидше б забути все це, правда? Забути, забути, забути, як страшний сон.

 

Яке воно майбутнє? Чи навчимося ми на помилках минулого покоління і чи побудуємо досконале суспільство? На це ви знайдете відповідь у розділі «Довірся незвіданому». Пошуки казкового світу або знищення кращого ...краще за всіх про це зображено у книгах: «451 градус за Фаренгейтом» Р. Бредбері, «5-я волна» Р. Янсі, «Игра Престолов» Дж. Мартіна та ін.  А взагалі, якщо подумати, то книги виразно псують здоров'я. Зір сідає, шия затікає і потім болить, лежачи теж довго не почитаєш - кровообіг порушується (та й сидячи теж). Здоров'я берегти треба!

Загалом, варто задуматися. 

Big brother is watching you: НЕ ЧИТАЙТЕ КНИГИ.

P.S. Всі збіги з реальними особами є випадковими, поради моторошно шкідливі і ні в якому разі не варто їм слідувати.