календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Молодіжна літературна кав’ярня «ЛітTERRA» свінгує!

28.02.2018

Останній четвер лютого зібрав  поціновувачів літератури і кави у затишній читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова – молодіжна літературна кав’ярня «ЛітTERRA»  святкувала 8 річницю!

Зустріч була тематичною: говорили про свінг, слухали свінг та вчилися танцювати свінг.  Студенти Херсонського училища культури Вікторія Шафрановська та Захар Стукаленко зарядили енергією  та провели драйвовий майстер-клас для всіх бажаючих.

«Творчий автограф» познайомив з чарівною художницею Олександрою Паранченко й поетом Дмитром Шнайдером, їх виступи в цій рубриці були дебютними.

В улюбленій «Книжці до кави» теж свінгували: літтерріанці створювали неканонічні пари літературних героїв й визначали, наскільки вони поєднувані.

«Цікаво про каву» подарувала кавові поезії у виконанні господині кав’ярні Юлії Майстренко. А Наталка Кудрявченко записала відеопривітання, яке передивлялися на відкритті вечора.

Гарні подарунки від дизайнера-стиліста пані Валентини Войцеховської отримали не тільки переможниці конкурсу літературних експромтів, а й адміністрація книгозбірні. 

Художник Олександр Тепляков поповнив колекцію «ЛітTERRA» та здивував дружніми шаржами на гостей зустрічі.

І, звісно, були ще подарунки! Музичний талісман кав’ярні «ЛітTERRA» –  гурт «Город Неспящих» порадував завсідників вже знаними та новими піснями, резиденти «ЛітTERRA» – гурт  «Wind Music» презентував нову пісню, а музиканти Олександр Ліньков і Влад Шведов виконали декілька рокових хітів. 

Як зажди, смакували запашною кавою від кав’ярні «Дон Марко» й частувалися смаколиками.

Молодіжна літературна кав’ярня «ЛітTERRA» отримала багато привітань-побажань від завсідників і гостей зустрічі. Відкритим голосуванням вирішили змінити день проведення – відтепер літтерріанці будуть збиратися в останню неділю місяця.

Зустріч була неймовірно атмосферною, теплою і щирою. 

Тож, молодіжна літературна кав’ярня «ЛітTERRA» говорить своїм завсідникам «До наступної зустрічі!».

 

 


X