календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Виставка-інсталяція «Кохаю… Читаю… Бажаю…»

12.02.2018

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова до Дня Святого Валентина  підготував книжкову виставку-інсталяцію «Кохаю… Читаю… Бажаю…».  Незвичайний дизайн та оформлення виставки зупиняють погляд та спокушають читача взяти книгу з полиці. Класичні та сучасні, найвідоміші та майже незнайомі – все це розмаїття любовних історій представлено на виставці.

Віддані стосунки,  шляхетний  і вірний чоловік, красиве весілля – ось мрія кожної дівчини. Читати та зачитуватися книжками з виставки можна у будь-якому віці. На вибір читачів представлені твори класиків любовного жанру  Дж. Остін «Леді С’юзен», Дж. Лондона «Серця трьох»,  «Мартін Іден»,  Е. Бронте «Грозовий перевал».

Відкривши книжки Дж. Мойєс «До зустрічі з тобою», Л. Олівер «Деліріум», Г. Гарсія Маркеса «Кохання під час холери», ви  зможете насолодитися читанням  про неймовірне кохання, яке долає усі перешкоди.   

Найкращі твори українських авторів представляють: роман Д. Корній «Тому, що ти є» про те, що ніколи не рано закохувати та ніколи не пізно щось змінити, роман Г. Вдовиченко «Пів’яблука» про дивний сувенір, який змінював долі, потрапляючи до рук героїв, збірки «Теплі історії про кохання», «Теплі історії. Він і вона» та багато інших.

Виставка стала чудовою декорацією для  бібліоселфі:  книги, кохання, серця… все, що асоціюється з любов’ю до книги та коханням взагалі і створює ліричний настрій. Тож, приходьте до бібліотеки, фантазуйте та робіть своє неповторне селфі.

Вітаємо з Днем Святого Валентина та чекаємо всіх охочих познайомитися з найцікавішими історіями кохання! 

 


X