календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

На любов своє серце настрою

14.02.2018

До читального залу  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова на День Святого Валентина завітали курсанти морського коледжу Херсонської державної морської академії та учні Херсонського ліцею Херсонської обласної ради на мікс-party: романтична вечірка «На любов своє серце настрою» та комільфо-вечір «Етикет кохання та подарунку» із циклу «Привчіть себе до гарних манер».

Дарувати і отримувати подарунки коханій людині не  тільки приємно, але й досить непросто. Тому, щоб не потрапити в халепу, бібліотекарі розповіли про відповідні норми етикету та дали декілька порад «амурної» тактики для дівчат і хлопців. 

Амура Купідонівна за допомогою амурних стріл сформувала пари, які брали участь у конкурсній програмі:  «Я подарую тобі зірку», пантоміма «Запрошую тебе на побачення», «майстер-клас» від хлопців «Допоможи своїй коханій».

Родзинкою свята стала диско-вечірка «Коли купідон стріляє із лука» від відділу абонемента, на якому пари виявили свою майстерність, винахідливість та креативність у виконанні різних стилів танцю, адже на заваді була повітряна кулька… 

Щоб глядачі не сумували, доки учасники готувалися, працівники книгозбірні запропонували цікаву вікторину та розповідь про найбільш канонічні пари художньої літератури та кіно.

Також хлопці мали змогу показати свою вправність, стріляючи з луку  Амури Купідонівни та отримуючи за це святкові кульки, які дарували гарним дівчатам.

По закінченню заходу кожна пара отримала маленький сюрприз, а пару-переможницю визначили глядачі за допомогою бурхливих овацій. Не залишились без уваги і  глядачі, які з кошика Амури Купідонівни витягували солодощі зі святковими передбаченнями, а одному з курсантів, який сидів на «щасливому» стільці, дістався ще й подарунок.

 

У межах проекту «Збери свій фотосет #мояЛавреньовка» у читальній залі діяла фотозона, присвячена Дню закоханих. Тож, всі бажаючі мали змогу зробити селфі та фото в оточенні палких сердець та чудових романтичних книжок.

 


X