календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Семінар-практикум для бібліотекарів

27.06.2014

Краєзнавство є одним з провідних напрямів діяльності бібліотек, і це – характерна риса нашого часу, коли українське суспільство приділяє значну  увагу вихованню патріотизму, знанню вітчизняної історії та літератури. Забезпечення доступності краєзнавчих інформаційних ресурсів, продуктів і послуг книгозбірень для громад можливе сьогодні лише у поєднанні традиційних та інноваційних форм роботи, що базуються на сучасних технологіях.

Саме цим проблемам був присвячений семінар-практикум для працівників юнацьких структурних підрозділів бібліотек області та бібліотекарів ПТНЗ «Використання сучасних інформаційних технологій у краєзнавчій діяльності бібліотек для юнацтва (молоді)», який відбувся в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова.

У читальній залі книгозбірні зібралися фахівці 13 районних бібліотечних систем, центральної міської  бібліотеки ім. Лесі Українки та філій Херсонської ЦБС, а також бібліотекарі 16 професійно-технічних навчальних закладів, щоб обговорити  питання ефективного використання сучасних інформаційних технологій у краєзнавчій роботі бібліотек, навчатися створювати онлайн-презентації та ментальні карти, обмінятися досвідом роботи у форматі  сторітелінг.

Доповідачами на семінарі-практикумі були Тетяна Якушко – заступник директора по роботі з електронними ресурсами ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва», Ганна Тараненко – спеціаліст з розвитку веб-ресурсів Програми «Бібліоміст», кандидат політичних наук, провідні фахівці обласної бібліотеки для юнацтва.

Кожен учасник семінару-практикуму отримав бібліотечку методичних  та інформаційних видань на допомогу модернізації  краєзнавчої роботи книгозбірень.

Більш детально на блозі науково-методичного відділу


X