![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2014-06_06_002_001.jpg) |
У той час, коли у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова поважні люди вирішували серйозні питання, бібліотекарі не гаяли часу і "висадились" справжнім бібліотечним десантом на ганок херсонського ліцею.
|
Окрім парашутів та екіпірування десантників, працівники книгозбірні запаслись трьома найсвіжішими презентаціями, які вже встигли стати справжніми хітами. Учням 8 класів було запропоновано самим обрати тему з таких: "Найвідоміші коти - герої літературних творів", "Казка - вигадка, проте, щось тут, браття, не пусте" та "Нема проРОКа у своїй Вітчизні?".
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2014-06_06_002_002.jpg) |
Вибір був дещо несподіваним: клас гуманітарного напрямку захотів більше дізнатися про літературні казки, а клас природничого напрямку, не зважаючи на очікування вчительки щодо котів, забажав послухати про рок-музику.
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2014-06_06_002_003.jpg) |
Після заходів бібліотекарі розповіли про можливості книгозбірні, її фонди та послуги, а діти пообіцяли обов'язково завітати у гості, щоб переглянути інші презентації та познайомитись з бібліотекою.
|
Тож чекаємо на ліцеїстів у вересні!