календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Тиждень молодіжної книги. День останній

25.04.2014

Цього дня в читальній залі обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова працівники інформаційно-бібліографічного відділу разом з  Херсонським відділенням Національного олімпійського комітету  України  проводили олімпійський брейн-ринг, який мав назву «Вогонь, що об’єднує світ».

Учасниками гри та уболівальниками були десятикласники  херсонських шкіл № 54  і  № 55. Протягом години на брейн-рингу змагалися дві команди від різних шкіл. Учні мали можливість доторкнутися до історії проведення Олімпійських ігор, пізнати розмах та велич сучасного олімпійського руху, довідатися про успіхи та досягнення українських спортсменів на Олімпіадах різних років.

Незалежними суддями брейн-рингу стали  Луїза  Кірсанова  – ініціатор проведення гри, головний спеціаліст Херсонського відділення НОК України, в минулому чемпіонка Криму з веслування,  Ірина Тарадименко – завідувач науково-методичного відділу книгозбірні та Анна Молдавчук  – майстер спорту з  кікбоксінгу, кандидат в майстри спорту з тайського боксу, студентка ХДУ.

У перерві між турами брейн-рингу майстер спорту Анна Молдавчук - тендітна дівчина, яка за три роки тренувань і виступів зібрала численні нагороди, провела майстер-клас з кікбоксінгу та тайського боксу.

 Перемогла в брейн-рингу команда  школи № 54, кожен гравець якої отримав  приз -  футбольний м’яч та книгу «Олімпійський  у серцях вогонь» з автографом Сергія Кірсанова, срібного призера Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каноє, заступника президента Херсонського відділення НОК України. Такі ж книжки отримали і всі інші учасники брейн-рингу.

Бібліотека теж не залишила без подарунків: отримала кілька нових ілюстрованих видань з історії олімпійського руху та тритомний розмовник «Олімпійці розмовляють англійською».

Тож, Тиждень молодіжної книги завершився на бадьорій і позитивній ноті. Кілька днів, сповнених розмаїттям подій і вражень, нагадали юнакам та дівчатам, що книга і читання – це невід’ємна частина повсякденного життя. Акція «Гайда до бібліотеки за подарунком» допомогла знайти доріжку до нашої книгозбірні 18 новим користувачам, які отримали безкоштовні читацькі квитки.

 


X