календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

День блогера

07.04.2014

Щороку  в нашій Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова проходить цикл заходів, присвячений Всесвітньому дню Інтернету, що відзначається  4 квітня. 

Не був винятком і цей рік: заходи проходили паралельно для декількох аудиторій, а  об’єднуючою темою для них цього разу було блогерство.

Так, у відділі мистецтв учні восьмих класів школи № 54 відправились у  web-подорож «Мешканці кібер-країни: блогери, твіттеряни etc.», в ході якої вони дізнались про витоки інтернет-руху блогерства в цілому та цікаві факти щодо цього виду діяльності в Україні зокрема. Не залишилися поза увагою й інші «мешканці» кібер-простору: шанувальники мікроблогів Twitter, завсідники популярних світових соціальних мереж тощо.

Учні  9-х класів ЗОШ №55  в той же час  у читальній залі переглянули відеодайджест «Зірки блогосфери» за матеріалами  журналу «Forbes». Такі впливові видання нечасто цікавляться популярністю блогерів, проте цього разу журналісти Forbes зібрали дані про двісті відомих в мережі особистостей.

 Популярність кожного кандидата вираховувалась за допомогою таких цілком об’єктивних інструментів: кількість згадувань у Google ,  місце в рейтингу блогів, згадки на телебаченні, радіо і в пресі. Якщо кандидати вели підкасти або відеоблоги, вони отримували додаткові бали.

Далі від теорії перейшли до практики і для школярів був проведений майстер-клас «Блогер: від хобі до професії» з Андрієм Жнивіним, який є діючим херсонським блогером. Він розповів про свій досвід ведення блогів і акцентував увагу на головному  для будь якого блогера, як  початківця, так і професіонала: блог потрібно вести з душею і за темою, в якій ти краще за все обізнаний.

 


X