календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Спілкування для жінки - важлива складова життя

06.07.2021

6 липня при Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова розпочав свою роботу жіночий клуб «Лада». Створений він був з ініціативи жінок, наших постійних читачок. Було вирішено, що членом клубу може стати будь-яка жінка, яка бажає спілкуватися й відвідувати бібліотеку.  

Клуб «Лада» - це простір для розвитку, творчості, самовдосконалення і самопізнання його учасниць та допомога в пізнанні своєї жіночої природи, створенні балансу й гармонії в їхньому житті. У програмі роботи клубу – організація майстер-класів та тематичних зустрічей з експертами з метою розкриття нових можливостей, розширення зони комфорту й вирішення життєвих ситуацій.

На першому засіданні активні членкині клубу продумали план своїх засідань, прийняли статут, гарно поспілкувались. Основною темою зустрічі стала іридодіагностика. Гостею клубу була лікар-генетик Вогнівенко Людмила, вона також є фахівчинею у  ірідодиагностиці. Людмила Петрівна дуже цікаво розповіла про роботу Херсонського центру краси і здоров’я та про послуги, які можна там отримати, про іридодіагностику та її розвиток у світі та  нашій країні.  

На сьогодні медики багатьох країн світу все частіше використовують надійний метод експрес-діагностики – іридодіагностику, який дозволяє розпізнавати набуті та спадкові захворювання людини за райдужною оболонкою ока.  Цікавим є той факт, що райдужна оболонка очей кожної людини є неповторною, так само, як і візерунок на пучках пальців. Доведено, що колір очей є генетичною ознакою, яка передається від батьків і, крім того, залежить від віку. Вчені припускають, що потемніння райдужної оболонки ока пов’язане з інтоксикаціями, вакцинаціями, надмірним “захопленням” різними препаратами та захворюваннями дитячого віку.

Сучасна іридодіагностика безболісна, нешкідлива та придатна для будь-якого віку, що є безперечною її перевагою. Спілкування в клубі  подарувало учасницям  цікаву інформацію й гарний настрій.                   
 


X