календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулася раунд-гра «Країна гідності»

03.03.2020

До Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова завітали учні 10-А класу ЗОШ № 55 на освітню інтерактивну раунд-гру «Країна гідності».

У рамках  проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», громадська організація «Громадський центр «Нова генерація», яка є регіональним  партнером  програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Херсонській області, працює над залученням молоді об’єднаних територіальних громад до процесів прийняття рішень.

"Країна Гідності" – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення щодо соціальних прав громадян у межах плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Тренер ГО "Громадський центр "Нова генерація" та активна молодь зібралися в читальній залі бібліотеки для обговорення стратегії розвитку  Країни Гідності, аби забезпечити реалізацію низки соціальних та економічних прав людини. 

Найскладніше молоді було добирати аргументи на захист власної стратегії та вислухати всі інші коментарі та точки зору.

Саме такий формат діяльності дорадчої ради є для школярів справжньою школою управління бюджетом своєї громади. Завдяки раунд-грі вони навчаться бачити проблеми та можливості, зрозуміють, що життя їхньої громади залежить від активності її членів. З дитячих років ті, хто беруть участь у такій роботі, починають усвідомлювати, що таке відповідальність за свою справу, за місце, де ти живеш, і за тих, хто живе поруч з тобою.
 


X