календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Виставка акварелей Анжеліки Вишнєвої

12.08.2019

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова відкрилась перша персональна виставка молодої херсонської мисткині Анжеліки Вишнєвої «Акварельна мелодія».

Акварельний живопис – один із унікальних способів донести свою любов до зримого світу, виявити його колористичне багатство, мінливу неповторність світлоповітряного простору. І картини художниці вирізняються світлодайною палітрою, ніжними, зворушливими сюжетами. Вони створюють неймовірно позитивну ауру, поєднуючи глядачів навколо прекрасного: будь то ніжні бутони квітучої гілочки яблуні чи персика, незабутні хвилини материнського щастя, вражаюче реалістичні і неймовірно чудові у своїй природній красі весняні квіти -  півонії та іриси чи пейзажі рідного міста та замальовки (скетчі) знайомих і випадкових перехожих.

Картин на виставці небагато, але вони органічно займають весь виставковий простір і заповнюють позитивною енергією всю залу.  Мозаїка творчих захоплень і уподобань Анжеліки величезна – з дитинства, скільки пам’ятає себе, малювала, шила чи майструвала щось. 

 Вдало вписалось у виставку і кілька ляльок-тільд – ще одне захоплення Анжеліки на хвилі відродження і популярності лялькового мистецтва.

 Любов до малювання, прагнення до вдосконалення  своєї майстерності привели її спочатку в художню школу, на курси художників-оформлювачів, а потім і до Херсонського державного університету, який  закінчила з відзнакою за спеціальністю «Образотворче мистецтво».

 Саме завдяки своїм викладачам-наставникам, які вдихнули в неї бажання і прагнення творити, повірили у її талант і здібності, молода художниця продовжує творити і радувати нас своїми роботами, сповненими добра, щирості і чистоти.

 Тож, завітайте до бібліотеки, наберіться позитивних емоцій та відчуття прекрасного!

 


X