календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Україна унікальна – Україна надзвичайна!

05.08.2019

Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова підготували виставку «Україна унікальна – Україна надзвичайна».

В Україні є свої унікальні місця, що вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Видання, представлені у розділі «Україна на долоні» допоможуть тим, хто полюбляє подорожувати, відкрити дивовижні місця, які є в кожній області нашої країни. 

Сучасне українське мистецтво активно розвивається, включається у світовий художній процес та творить власну специфіку. Шанувальникам української культури й мистецтв пропонються книги з розділу «UA art», які не тільки поглиблять знання про улюблених співаків сучасної української естради, але й познайомлять з творчим шляхом найвидатніших представників живопису, декоративно-прикладного мистецтва, театру, кіно. 

Українське – значить найкраще! Не лише на словах, а й на практиці це доводять українські письменники. Адже саме письменник, як ніхто інший, має сили та наснагу хоробро дивитись в очі дійсності і не приховувати правду. Отже, обираючи з доволі багатого поля української художньої літератури, ми виділили авторів, книги  яких  зібрані у розділі «Lit-простір»: «Ажнабія на червоній машині» М. Гримич,  «Авантюра» А. Чапай, «Сіль для моря» А. Нікуліна, «Фелікс.Австрія» С. Андрухович, «Коли приходить темрява» К.Циганчук й багато інших найпопулярніших та найталановитіших українських письменників, які живуть в один час із нами.

Все для того, аби ви якомога скоріше змогли закохатися в сучасну українську літературу! Мода на українське не повинна минати! Тим більше, мода на сучасну українську літературу, яка точно варта читацької уваги й любові.

Чекаємо на Вас!
 


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі