календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Бібліотечний день у Лавреньовці для педагогів

13.06.2019

До Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти – вчителі початкових класів та вихователі груп продовженого дня шкіл області та м. Херсона.

Працівники книгозбірні підготували для педагогів різноманітну, насичену програму, щоб познайомити зі  своїми напрацюваннями, поділитися ідеями для співпраці бібліотеки з навчальними закладами.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу  Наталя Попова запропонувала вчителям огляд краєзнавчих видань бібліотеки, що вийшли друком впродовж останніх десяти років. Докладніше вона зупинилася на  проблемах створення довідників,  бібліографічних покажчиків та пам’яток читачеві з краєзнавства Херсонщини, а також порадила, де на сайті книгозбірні можна знайти та  роздрукувати ці видання.

  

Працівники відділу абонемента ознайомили гостей бібліотеки з фондом відділу, спрямованими на популяризацію читання проектами  та програмою  «Читання для всіх та кожного», в межах якої відділ проводить різнопланові масові заходи та організує книжкові виставки. 

Зацікавила педагогів й інформація про новий проект  - літературний тур Херсонщиною «Книгомандри» та стан комплектування бібліотечних фондів саме сучасною українською літературою.

У читальній залі вчителі познайомилися з планами роботи книгозбірні на літо та стали не тільки глядачами, а й учасниками пізнавально-розважальної програми для вихованців шкільного табору «Світлофор» ЗОШ № 54 із циклу заходів «На книжкових вітрилах – у веселе літо». 

  

Відділ мистецтв вразив гостей виставкою творчих робіт їхньої колеги із ЗОШ № 55 м. Херсона Поліни Кізенко. Завідувачка відділу  Юлія Калмикова розповіла про діяльність ART-агенції «Дивоквіт» та запросила  педагогів до співпраці. До душі припали відвідувачам й інші проекти відділу. Вони мали змогу переглянути фрагменти фотовиставок «Світлини для героїв», «Вишивані історії», а роботи учасників майстерні «Handmade» так зачарували вчителів, що деякі з них вирішили застосувати оригінальні ідеї у своїй практиці.

 

Ще раз юнацька підтвердила, що в книгозбірні завжди цікаво, весело для дорослих і дітей,  а в розпал канікул – ще й дуже людно та гамірно.