календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ненудне читання для літнього дозвілля

14.06.2019

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова склав добірку найцікавіших книг, яку представляє у формі виставки-розваги «Нудних книг. NET». 

Якщо Вас влітку накрила романтична хвиля, то... чому б не почитати про кохання? Кохання в книжках може бути пристрасним та бурхливим, ніжним і драматичним – вибирайте під свій настрій! Розділ «Гойдалка кохання» пропонує: «Остання любов Асури Махараджа» Л. Дереша, «Після прози» Ю.Іздрика, «Кохання під час холери» Г. Маркеса та ін.

Не важливо, що саме Вам подобається в фентезі - героїка меча і магії, битви і зради або феї та ельфи. В будь-якому випадку Ви знайдете для себе щось несподівано цікаве у добірці «Стежками фентезі»: «Маг» Дж. Фаулз, «Бурецвіт» М. Ряповалової, «Темна вежа» С.Кінга та інші фантастичні книжки зачекалися на полицях.

У розділі «Зазирни і злякайся» представлені книги в жанрі жахів і містики, які відкривають  нові грані страху, коли від реальності того, що відбувається, кров холоне в жилах, але зупинитися вже неможливо. Коли жертва може помінятися місцями з вбивцею і не помітити цього. Коли досить підійти до дзеркала, щоб побачити найстрашнішого монстра. Книги «Королівсто жахів» Дж. Філліпс, «Служитель» А. Гулкевича, «Кто не спрятался» К. Макинтош чекають своїх  читачів!

Школярі вже насолоджуються літніми канікулами. Свобода! Хочеться чогось веселого й цікавого? Чом би не подумати про книжку? Та не ту, що у шкільному списку на літо, а ту, яку сам обереш у нашій бібліотеці, бо у неї смішна назва, гарна обкладинка і ти вже не можеш з нею розлучитись. Тому юним читачам рекомендуємо звернути увагу на розділ «Читання для реготання», де представлені книги: «Пеппі Довгапанчоха» і «Малий та Карлсон» А. Ліндгрен, «Чарівник країни Оз» Ф. Баума, «Буба» Б. Космовської та багато інших.

Хочете почитати, але не знаєте що? Чекаємо у відділі абонемента, у нас -  «Нудних книг. NET».