календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

День інформації до 75-річчя утворення Херсонської області

20.03.2019

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова пройшов День інформації «Край неозорий, сонячний, щедрий», присвячений 75-річчю утворення Херсонської області.

Юні херсонці мали можливість більше дізнатися про талановитих земляків, чиїми успіхами і здобутками ми можемо пишатися.

Дев’ятикласників   ЗОШ № 55 запросили на зустріч «Колесо життя Лесі Височанської» - знайомство з письменницею, яка мешкає у Скадовську. Леся Михайлівна – корінна львів’янка, має режисерську освіту,  викладає художню культуру та працює  бібліотекарем   Скадовського  НВК  «Академічна гімназія». 

У творчому доробку Лесі Височанської 18 книжок різних жанрів: поетичні збірки,  публіцистика,  твори для дітей. Її книжка «Сучасні байки» увійшла в п’ятірку кращих творів однієї з номінацій «Краща книга Херсонщини – 2018».

Весела і доброзичлива письменниця подарувала старшокласникам величезний заряд позитивної енергії, якою сповнена її поезія. Школярі  ловили кожне слово гості, а  щирість, ліричність, теплота цієї талановитої жінки, її довершена українська мова підкорили всіх присутніх на заході. 

  

 Теплі слова про Лесю Височанську сказав колега по перу - поет Валерій Кулик.

Наприкінці зустрічі, як завжди, школярі фотографувалися з гостею та знайомилися з книгами. Цього дня фонди бібліотеки збагатилися новими поетичними збірками Лесі Височанської.

Працівники Лавреньовки мають надію на подальшу творчу співпрацю з письменницею, адже саме бібліотека, на  думку Лесі Височанської, завжди була, є і буде осередком творчого, осмисленого спілкування читачів.

Відділ мистецтв цього дня підготував для учнів 8-В класу ЗНЗ №55  мистецькі мандри «Співочі таланти рідного краю».

Учасники зі здивуванням дізналися, яке різнобарв’я народів та етносів проживає на нашій квітучій Херсонщині,  та який безцінний скарб – неповторну, колоритну музичну творчість залишили вони у спадок нащадкам.  Але найбільше учням до душі припали розповіді про сучасних земляків-виконавців, які починали свою творчість в нашому місті, і саме тут відкрився  їм шлях до популярності та визнання. 

Це і Макс Барських, і Світлана Тарабарова, і Артем Мех, і Міша Романова, і кавер-група «B&B Projet», які сьогодні прославляють нашу Херсонщину на увесь світ. І звісно, найбільшу цікавість викликала розповідь про музичні досягнення нашої  ще зовсім юної зірочки, колишньої учениці ЗОШ №55, талановитої співачки Лізи Волощенко, яка вже здобула всеукраїнську славу участю у проекті «Голос. Діти» та перемогою на XV Всеукраїнському дитячому фестивалі  «Чорноморські ігри - 2017», а зараз підкорює світовий музичний олімп.  
 


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі